1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak migdałka
KRZYSZTOF 47

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4930

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-07-08, 13:20   Temat: Rak migdałka
Bardzo dziękuję za wszystkie prywatne wiadomości ze wsparciem. Jestem juz po konsultacji w Gliwicach. Od poniedziałku zaczynam radioterapiie. Co będzie, to będzie :-D
  Temat: Rak migdałka
KRZYSZTOF 47

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4930

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-06-13, 14:20   Temat: Rak migdałka
Witam. Dziś odebrałem wynik histopatologiczny po usunięciu migdałka .Rozpoznanie.Squamous cell carcinoma,HPV POSITIVE. Niskozróżnicowany rak płaskonabłonkowy z drobnymi ogniskami rogowacenia o wymiarach 1,9x1,3x1,3 usuniety w obrębie migdałka o średnicy 3 cm. Rak zajmuje migdałek oraz ogniskowo nacieka mięśnie poprzeczne prążkowane. w nacieku raka obecne dość liczne limfocyty. Rak jest obecny w jednym z marginesów bocznych ,drugi margnes boczny w odległości 0,8cm. nasada języka infiltrtion carcinomatosa. Proszę o pomoc,iterpretację co dalej???

[ Dodano: 2017-06-14, 11:13 ]
CÓŻ widzę ,że popełniłem jakiś błąd...liczyłem na to ,że ktoś pomoże mi zinterpretować ten opis,za brak precyzji,oraz przepraszam jeśli nieświadomie złamałem jakieś zasady forum. Poza powyższą prośbą pozostanie mi czytanie forum ,Pozdrawiam Krzysztof
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group